Měl by se začít Arteta obávat o svou hlavní palebnou sílu? O střelce Gunners se hlásí vážný zájemce

Měl by se začít Arteta obávat o svou hlavní palebnou sílu? O střelce Gunners se hlásí vážný zájemce

Arsenal učinil během letního přestupového okna trefu do černého, když z Manchesteru City získal brazilského útočníka Gabriela Jesuse. Pětadvacetiletý střelec ihned dokázal, že může být v plánech Gunners klíčový, ale zároveň na sebe strhnul pozornost dalších zájemců. Mohlo by se stát, že se v Londýně ohřeje pouhou jedinou sezónu?

Jesus se stal okamžitě opěvovaným hitem, který pomáhá Arsenalu v plánu bojovat o mistrovský titul v Premier League. V aktuálním ročníku anglické nejvyšší soutěže zatím vstřelil pět branek a lvím podílem se podílí na nečekané formě Gunners.

Podle informací Fichajes by mohl Arsenal o svého klíčového střelce přijít po pouhém roce. Tuto možnost tamní kouč Mikel Arteta rezolutně odmítá, ale pokud by se objevila nabídka, kterou by nešlo odmítnout, musel by se s tímto faktem smířit.

A jeden takový pokušitel se skutečně objevil a plánuje v létě předložit lukrativní částku Arsenalu a zajímavý plat pro samotného hráče. Real Madrid se neustále porozhlíží po novém útočníkovi, neboť všechnu odpovědnost vkládat na bedra Benzemy se zdá s ohledem na jeho věk zrádné.

Jisté je, že Bílý balet by musel přispěchat s hodně zajímavou nabídkou, neboť Jesus vstupuje do svých nejlepších let a Arsenal s ním uzavřel dlouholetý kontrakt. Španělský královský klub ale umí být přesvědčivý a peníze nejsou problém, což dokázal v minulosti již několikrát.