Nikdo není dokonalý a došlo už i na slušňáka Kroose. Poprvé v kariéře musel jít do sprch předčasně...

Nikdo není dokonalý a došlo už i na slušňáka Kroose. Poprvé v kariéře musel jít do sprch předčasně...

Po víkendovém programu LaLigy se nemluvilo pouze o domácím zaváhání Realu s Gironou (1:1), ale i o přerušení jedné pořádně dlouhé série německého záložníka ze San Bernabéua Toniho Kroose...

Jak připomněl španělský list Marca, dvaatřicetiletý středopolař totiž nebyl ve své profesionální kariéře nikdy vyloučen a bez červené karty absolvoval předešlých 739 soutěžních utkání.

Také proto byl bývalý hráč Bayernu Mnichov v branži považován za velkého fotbalového gentlemana se statusem jednoho z nejvíce disciplinovaných plejerů současnosti.

Památná šňůra hráče, který ve středu pole obdržel jen 91 žlutých varování, se však utnula právě v rámci poslední madridské remízy, jíž nedohrál po dvou udělených žlutých kartách.

Do sprch šel fotbalista se smlouvu do příštího června. a tržní cenou ve výši 20 milionů eur předčasně v první minutě nastaveného času za ostré zajetí do o sedm let mladšího záložníka soupeře Aleixe Garcii.

Hlavní trenér pětatřicetinásobného mistra LaLigy Carlo Ancelotti ho tak nebude moci použít při nejbližším výjezdu na půdu Vallecana.

Pět možností střídání v Premier League. Jak toho kluby využívají?