Simeone již bere Félixe jako prodaného. Na jeho post si vytipoval dvě varianty, které chce brzy oslovit

Simeone již bere Félixe jako prodaného. Na jeho post si vytipoval dvě varianty, které chce brzy oslovit

Atlétiko Madrid se porozhlíží po novém křídlu, které by přivedlo do španělské metropole v létě po dohrání této sezóny. Důvodem je fakt, že argentinský kouč Diego Simeone již zlomil hůl nad Joãem Félixem, který je navíc spojován s možným přesunem do Premier League. K jeho odchodu by mohlo dojít již během ledna, ale i tak dvaapadesátiletý trenér věří, že i s jeho absencí dokáže aktuálně poskládaný tým solidně zakončit tuto sezónu.

Félix byl dlouho hájený, od svého příchodu z Benfiky v roce 2019 byl za hvězdičku s obrovským potenciálem, který však v barvách účastníka La Ligy nedokázal naplnit. Nedávno vyplulo na povrch, že už i trenér Atlétika nevěří, že by došlo k progresu a Félixe bere za jako již prodaného.

Španělský klub již několik týdnů pokukuje po jednadvacetiletém gruzínském překvapení v barvách Neapole. Pod Vesuvem je Khvicha Kvaratskhelia v právě probíhající sezóně jedním ze strůjců úspěchu a Neapol již na prstech obou rukou počítá obdivovatele své opory.

Kvaratskhelia by však mohl být odložen na vedlejší kolej, protože Atlétiko vypozorovalo levnější alternativu s předpokládanou vysokou návratností. Paraguayský legionář Miguel Almirón aktuálně působí v barvách Newcastlu United, kam přišel v roce 2019 z MLS, konkrétně pak z  týmu Atlanty United.

Magpies tehdy vyšel na 21 milionů liber a vedení klubu by s ním rádo prodloužilo spolupráci, která je aktuálně smluvně stvrzená do léta 2024. Atlético ale umí být také přesvědčivé a hráče se bude pokoušet zlákat.