Jurásek o aktuální síle Baníku: Změna trenéra jim určitě prospěla. Bude to nepříjemný soupeř

Jurásek o aktuální síle Baníku: Změna trenéra jim určitě prospěla. Bude to nepříjemný soupeř

Poslední domácí ligový zápas sehrají sešívaní v Edenu v neděli proti Baníku Ostrava a o motivaci nebude mít družina kouče Jindřicha Trpišovského nouzi. Vyřazení z Konferenční ligy je hořkou pilulkou, ale pražský klub by rád uspěl ve FORTUNA:LIZE a získal mistrovský titul. V cestě však stojí houževnatý protivník, kterému se pod novým trenérem výsledkově daří.

Poslední domácí zápas podzimní části bude mít speciální náboj nejen na hřišti, ale sešívaní slaví 130 let od založení klubu. Aktuálně druhý tým tabulky přivítá Baník, který je až na deváté příčce. Pod novým trenérem Pavlem Hapalem ale získal v lize šest bodů z devíti možných a postoupil do osmifinále MOL Cupu.

„Změna trenéra jim určitě prospěla. Vyhráli myslím dva zápasy ze tří, ale Baník je vždycky nepříjemný. Myslím, že to bude těžké. Ještě jsem proti nim nehrál, ale s Karvinou jsem proti nim nenastoupil, takže úplně nevím, co od toho čekat,“ nechal se slyšet na stránkách vršovického klubu záložník Matěj Jurásek.

Sešívaní se touží rozloučit s Edenem a fanoušky vítězně a odčinit tak čtvrteční remízu s tureckým Sivassporem. Třetí místo v tabulce Konferenční ligy znamenalo vyřazení z této soutěže, ale i tak mohou být úspěšní ve FORTUNA:LIZE či MOL Cupu. „Dalo mi to strašně moc. Ten první zápas se mi moc nepovedl, ale naopak ten domácí si myslím, že se mi povedl, takže si myslím, že mi to dalo opravdu moc,“ dodal schopný záložník při ohlédnutí za letošním vystoupení Slavie v pohárové Evropě.