Hušbauerova čtvrtá zahraniční zastávka trvala jen 4 měsíce a z bývalé opory obou slavných "S" je volný hráč

Hušbauerova čtvrtá zahraniční zastávka trvala jen 4 měsíce a z bývalé opory obou slavných "S" je volný hráč

Česko-slovenská kolonie v kyperském týmu APK Karmiotissa zaznamenala trhlinu. Zhruba osm týdnů po Dušanu Uhrinovi mladším totiž skončil u nováčka tamní nejvyšší soutěže také ostřílený záložník Josef Hušbauer.

Na dotyčné adrese, jež hraje domácí duely v Larnace, už tak bude pokračovat pouze čtyřlístek Tomáš Čelůstka, Milan Knobloch, Michal Ďuriš a Tomáš Hubočan.

Někdejší středopoolař Sparty i Slavie, jehož získal Karmiotissa Pano Polomeidia z konkurenční Famagusty, skončil po pouhých čtyřech měsících služeb.

Jak zaznělo na oficiálním IG účtu desátého celku tabulky, smlouva byla rozvázána předčasně a to po dohodě obou stran. Důvod uveden nebyl, ale vzhledem k jeho solidnímu vytížení (dosud zasáhl do osmi utkání z celkových deseti a na lavičce seděl jen v posledních dvou případech) může jít o finanční problémy klubu.

Dvaatřicetiletý Hušbauer patřil k nejlépe placeným hráčům mužstva, které se aktuálně připravuje na důležitý víkendový střet se sousedem v tabulce Enosisem.

Exreprezentant, jenž už ani zdaleka není tak produktivní jako dříve a za poslední dva kalendářní roky se mu podařilo v ligových soutěžích skórovat pouze dvakrát, si tak v současnosti hledá nové angažmá.

Dá mu šanci ještě třetí kyperský celek, nebo už mu čtyři zahraniční zastávky ve třech různých evropských zemích stačily a na zimní přípravu se bude hlásit ve FORTUNA:LIZE?

V tuzemské nejvyšší soutěži v minulosti hájil barvy Žižkova, Příbrami, Baníku, Sparty i Slavie. Na slavná "S" z hlavního města už to nevypadá, nicméně nouzi o zájemce by mít v žádném případě neměl. Tím spíš jakožto volný hráč. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený KARMIOTISSA F.C (@karmiotissafc)