Nerazzurri zatím se Škriniarem nenašli společnou řeč. Využít se toho snaží na Stamford Bridge

Nerazzurri zatím se Škriniarem nenašli společnou řeč. Využít se toho snaží na Stamford Bridge

Slovenský reprezentační obránce Milan Škriniar řeší svou budoucnost. Jeho smlouva na San Siru se pozvolna blíží ke svému konci, ale s Interem Milán zatím nenalezl shodu v otázce prodloužení kontraktu. Sedmadvacetiletý obránce je ochotný na San Siru setrvat, ale klub musí vyhovět jeho požadavkům, což se zatím neděje a využít toho hodlá podle zdroje FCInterNews londýnská Chelsea.

Odchovanec Žiliny s minulostí v Sampdorii Janov je horkým zbožím na hráčském trhu, neboť v posledních letech patří ke klíčovým tvářím Interu a je vnímán jako jeden z nejlepších středních obránců Serie A.

Blues si jsou jeho talentu moc dobře vědomi, proto se snaží stopera zlákat do svých řad. Vedení anglického klubu v něm vidí dlouhodobou alternativu ke stárnoucímu Thiagu Silvovi. Chelsea v létě investovala do Koulibalyho a Fofany, kteří na Stamford Bridge nahradili Rudigera a Christensena. Hráči jako Azpilicueta či Silva se však blíží ke konci svých kariér a klub musí jednat.

Tamní kouč Graham Potter potřebuje v nadcházejících přestupových oknech udělat pár defenzivních podpisů a právě Škriniar figuruje na seznamu přání nejvýše. Inter se již zkoušel se svou oporou domluvit a nabídl mu smlouvu zaručující roční příjem 5,5 milionu eur.

Hráč však po klubu požaduje o milion více, což by nebyl problém pro účastníka Premier League, který je již v kontaktu s jeho agentem a jedná o možnostech. Jeho jméno bylo v minulých měsících taktéž spojováno s PSG.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.