Čtyři hráči, po kterých v zimě půjde londýnská Chelsea. Je mezi nimi i spoluhráč Schicka s Hložkem

Čtyři hráči, po kterých v zimě půjde londýnská Chelsea. Je mezi nimi i spoluhráč Schicka s Hložkem

Chelsea v zimě bude chtít posílit, změny se mohou dotknout všech postů. Londýnský velkoklub ze Stamford Bridge má dostatek peněz, aby mohl investovat do nových hráčů, a tak se fanoušci Blues mají na co těšit. Jména jsou to vskutku zajímavá.

Piero Hincapie (Bayer Leverkusen)

Nejpřekvapivější jméno na seznamu. Dvacetiletý ekvádorský stoper, který momentálně válčí s národním týmem na mistrovství světa v Kataru, je spoluhráčem českých reprezentantů Patrika Schicka a Adama Hložka v Leverkusenu a letos patří mezi několik málo světlých výjimek v jinak zatím pochmurné sezoně německého bundesligového celku. A to v Evropě nastupuje teprve druhým rokem.

V létě roku 2021 přestoupil Hincapie do Bayeru z argentinského CA Talleres a prakticky ihned se prosadil do základní sestavy, což se moc nečekalo. Jeho kvalit si nyní všimla i Chelsea, jejíž manažer Graham Potter by údajně rodáka z Esmeraldas rád přivítal ve svém týmu. Hincapie prokazuje ve svém věku nesmírný potenciál, jednou může patřit mezi světovou špičku a to si v Londýně nechtějí nechat ujít.

Foto: Bayer Leverkusen