Tři a půl roku v zelenobílém a teď hurá k sousedům! S Traorém a Olayinkou by měl brzy pobíhat po Edenu i Hronek

Tři a půl roku v zelenobílém a teď hurá k sousedům! S Traorém a Olayinkou by měl brzy pobíhat po Edenu i Hronek

Už několik týdnů se má v kuloárech za to, že vládce lavičky v Bohemians 1905 Jaroslav Veselý přijde u Botiče během zimní přestávky o dvě podzimní opory.

Zatímco čtyřiadvacetiletý Roman Květ si měl nakonec vybrat Viktorii Plzeň, se kterou by měl v jarní fázi bojovat o obhajobu primátu, jeho o pět let starší kolega Petr Hronek podle informací eFotbal.cz nakonec ukázal na Slavii.

Ofenzivně laděný hráč, který během první poloviny ročníku zaznamenal dvě branky a tři gólové asistence, by se měl hodit sešívanému "S" nejen díky svým zkušenostem, ale také díky nadprůměrnému fyzickému fondu a jeho herní styl sedí k filozofii Jindřicha Trpišovského.

Jeho změna trikotu pak bude pikantní hned ze dvou důvodů - jednak kvůli tomu, že se má stěhovat v rámci Vršovic jen o dvě tramvajové zastávky dál a jednak kvůli tomu, že jde o odchovance konkurenční Sparty, ve které až do svých devatenácti let vyrůstal.

Pokud za něj budou chtít klokani ještě něco utržit, musí obchod realizovat již nyní, protože v létě už by zelenobílé barvy opustil po vypršení kontraktu zcela zdarma.

Specialista na dlouhé auty, jehož konto zdobí i jedno vystoupení v evropských pohárech z roku 2017, opustí Bohemians 1905 po třech a půl letech. Předtím prošel také Vlašimí, Příbramí, Zlínem, Vysočinou Jihlava a Jabloncem.

A právě to je soupeř, který dorazí do Fortuna arény na konci ledna v rámci úvodního kola jarní části nejvyšší tuzemské soutěže.

Určitě máme na to, abychom obhájili čtvrtou příčku, tvrdí Hofmann. Proč si v poháru nepřeje Vyškov?

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.