Studená sprcha pro Szczesného. Stará dáma živí plány na příchod nové týmové jedničky

Studená sprcha pro Szczesného. Stará dáma živí plány na příchod nové týmové jedničky

V barvách Juventusu odvádí velmi dobré výkony a také v polské reprezentaci patří ke klíčovým tvářím. Nyní však přichází studená sprcha pro dvaatřicetiletého brankáře Wojciecha Szczesného, neboť Stará dáma žíví plán na příchod nové týmové jedničky. Podle italského portálu Corriere dello Sport by jej u kormidla mohl vystřídat senegalský talent Édouard Mendy.

Juventus překvapivě řeší post týmové jedničky a mezi třemi tyčemi si umí představit současnou akvizici londýnské Chelsea. Vedení italského obra chce využít jeho situace na Stamford Bridge. Po trenérské výměně, kdy Thomase Tuchela nahradil Graham Potter, upadl africký gólman v nemilost a přednost dostává Kepa.

Chelsea má příjemně pokrytý brankářský post, ale Mendy touží působit na adrese, která jej bude více zaměstnávat. Blues by mohli být požádáni o jeho uvolnění a využít toho chce právě Juventus, který si v třicetiletém brankáři umí představit nového strážce třech tyčí.

V Londýně to podle některých britských zdrojů v čele s The Sun vře a Mendy se dožadoval stejného platového ohodnocení jako jeho španělský spoluhráč. Chelsea však jeho požadavek nechce akceptovat a na povrch začíná prosakovat, že je naopak nakloněna jeho uvolnění.

Pro polského legionáře Wojciecha Szczesného by se jednalo o nemilou konkurenci v týmu, neboť si svými výkony stále říká o post týmové jedničky. Dokládá to i jeho vystoupení na světovém šampionátu v Kataru, kde se jeví jako penaltový specialista.