Poptávka po Škriniarovi na Ostrovech roste. Ve své kabině by si jej uměl představit i Conte

Poptávka po Škriniarovi na Ostrovech roste. Ve své kabině by si jej uměl představit i Conte

Poptávka po sedmadvacetiletém slovenském obránci na Ostrovech stoupá. Milan Škriniar se zatím nedokázal domluvit s vedením Interu Milán na prodloužení spolupráce, což přiživuje spekulace o jeho možném přesunu. Podle britského portálu Give Me Sport se o schopného stopera uchází také Tottenham Hotspur.

Předchozí měsíce nabídly celou řadu scénářů na téma budoucnosti odchovance Žiliny. Jeho jméno bylo spojováno především s PSG, ale nyní se objevují také signály, že by se jeho kroky mohly ubírat do Anglie. Dlouhodobě po něm pokukuje Manchester United s Chelsea. Ve své kabině si jej ale umí představit i italský stratég Antonio Conte.

Jisté je, že by se nejednalo o levnou investici. Nerazzurri svého klíčového hráče cení zhruba na 80 milionů eur, což by ale pro některé zájemce nemuselo být překážkou. Inter by rád spolupráci prodloužil, ale nedokáže se s hráčem zatím domluvit na výši jeho mzdy, což nahrává do karet například Chelsea, která se již nechala slyšet, že jeho požadavky nejsou vůbec problém.

Italský klub doufal, že se s hráčem domluví během světového šampionátu v Kataru, ale dle zpráv Tuttosport jednání váznou. Na vině je současná finanční situace klubu, která vystavěla mantinely, přes které není vedení ochotno jít. Zatímco hráč požaduje alespoň 6,5 milionu eur ročně, Inter byl zatím ochotný akceptovat 6 milionů eur.

Škriniar však není jediným vyhlédnutým obráncem Interu, který je spojován s Tottenhamem. Kohouti monitorují taktéž Denzela Dumfriese, což je další zajímavý artikl, který by mohl ze San Sira pláchnout za tučné odstupné.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.