Rossoneri chtějí již v lednu zacílit na Liverpool. Na Anfield Road by se nebránili dvěma investicím

Rossoneri chtějí již v lednu zacílit na Liverpool. Na Anfield Road by se nebránili dvěma investicím

Úřadující italský šampion má v plánu pronásledovat dvojici záložníků z Liverpoolu. Podle portálu Calciomercato má AC Milán spadeno na duo Naby Keïta a Alex Oxlade-Chamberlain, což by nemusel být problém, neboť oba budou po této sezóně bez smluv. Rossoneri však nechtějí čekat až do léta a domluvit se s anglickým klubem chtějí již během ledna.

Milánský gigant v posledních letech vykazuje výsledky a je to i díky chytré přestupové politice, která cílí na zajímavé tváře, které nestojí astronomické sumy.

Nyní se vedení klubu hodlá zaměřit na posílení zálohy a tento problém by mohlo vyřešit hned dvojím loupením na Anfield Road.

Sedmadvacetiletý guinejský reprezentant Naby Keïta přišel na Ostrovy z Lipska za více než 50 milionů liber, ale svou formu z Bundesligy si nepřenesl.

Četná zranění bránila v jeho rozletu a vše nasvědčuje tomu, že se s ním Liverpool na další spolupráci nedomluví. Německý stratég Jürgen Klopp ho sice oslovil s nabídkou nové smlouvy, ale výrazné snížení platu hráč neakceptoval.

Jako další selhání na přestupovém trhu je možné vnímat i Oxladea-Chamberlaina. Anglický reprezentant prakticky nedostal šanci se v barvách Reds ukázat a očekává se, že i on bude v létě k mání. Liverpool by mohl využít zájmu milánského AC a za hráče získat alespoň částečné odstupné tím, že jej uvolní již v lednu.