Hvězda Albionu na Anfield Road? Liverpool si ji nemůže dovolit!

Hvězda Albionu na Anfield Road? Liverpool si ji nemůže dovolit!

Reprezentaci Anglie čeká na světovém šampionátu v Kataru čtvrtfinále se silnou Francií. V úvodním vyřazovacím kole dokázal celek zpoza kanálu La Manche smáznout Senegal jasně 3:0 a byl u toho i Jude Bellingham, o kterého je velký zájem napříč evropskými velkokluby. Jedním z nich je i Liverpool, ale tento transfer asi neklapne.  

Alespoň si to myslí Graeme Souness – někdejší hráč i trenér Liverpoolu, jehož citoval web tribalfootball.com. Důvodem má být finanční náročnost přestupu mladého a nesmírně talentovaného záložníka, jenž v tuto chvíli hájí na klubové úrovni barvy německé Borussie Dortmund.

Jeho letní odchod z vestfálské metropole je takřka jistotou. Ale zatím se neví, kam jeho další kroky povedou.

Bellingham o sobě na MS dává pořádně vědět a na jeho služby se začíná tvořit pořádná fronta. „Nemáme dost času na to, abychom zde probrali jeho kvality. Je úžasný a jednou z něj bude velká hvězda,“ řekl v roli spolukomentátora v Kataru Souness.

„V Dortmundu vyzrál a je jasné, že v létě odejde. O jeho služby se ovšem reálně může ucházet jen pár týmů. Podle mě se bude rozhodovat mezi Manchesterem City a Realem Madrid. Bohužel si nemyslím, že by mohl skončit v Liverpoolu, protože noví majitelé si ho prostě a jednoduše nebudou moci dovolit,“ dodal Souness.