Zájemci o Musialu zřejmě ostrouhají. Bavoři již zasedli k jednacímu stolu a odchod není řešením

Zájemci o Musialu zřejmě ostrouhají. Bavoři již zasedli k jednacímu stolu a odchod není řešením

Zájem o jeho služby stoupá strmě vzhůru a bavorský gigant cítí, že se musí mít na pozoru. Teprve devatenáctiletý německý záložník Jamal Musiala přitahuje pozornost dalších těžkých vah z Evropy a podle listu Bild byla zmiňována částka až ve výši 100 milionů eur. Bayern Mnichov však není připraven dát své hvězdičce sbohem a zasedl k jednacímu stolu.

Rodák ze Stuttgartu, který sbíral zkušenosti v mládežnických akademiích Southamptonu nebo Chelsea, zakotvil v roce 2019 v Allianz Aréně, kde se postupem času etabloval ve velmi zajímavou součást týmu.

Musiala stihl odehrát za Bayern již více jak 100 soutěžních zápasů, ve kterých si připsal 27 gólů a 17 asistencí. Bavorský gigant se však musí mít na pozoru, neboť podle Sky Germany kolem talentovaného mladíka krouží anglický Liverpool nebo španělský Real Madrid.

Mnichovský gigant nechce riskovat a snaží se s hráčem domluvit na prodloužení spolupráce. Ta má zatím platnou smlouvu do léta roku 2026. Pro Liverpool však může být jeho cenovka neřešitelným problémem.

Potencionální náhradu Hendersona či Milnera si nemůže za 100 milionů eur dovolit. V případě Realu Madrid by tato suma mohla být skutečně nabídnuta, ale prioritou bundesligového šampiona je hráče udržet ve své kabině.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.