Nová palebná síla pro Kladiváře? Sázka na tuto kartu má Moyese vyjít na 25 milionů eur

Nová palebná síla pro Kladiváře? Sázka na tuto kartu má Moyese vyjít na 25 milionů eur

Po konci světového šampionátu v Kataru asi nikoho nepřekvapí, že nadcházející lednové přestupové okno bude nejspíše velkým výprodejem reprezentantů z Maroka. Africká země se postarala o pořádné překvapení na turnaji a podstatná část z této výpravy si hlasitě řekla o kariérní posun. Jedním takovým hráčem je také Youssef En-Nesyri.

Podle informací španělského listu Marca a britského listu The Sun se chystá přesun tohoto pětadvacetiletého útočníka z La Ligy do Premier League. Současná akvizice Sevilly je pokoušena ze strany West Hamu, který si umí představit z něj udělat svou hlavní palebnou sílu.

Sevilla větří, že na tomto marockém legionáři může náležitě vydělat, stejně jako třeba na jeho krajanovi Yassine Bounouovi. Podle posledních zpráv ze Španělska a Anglie je účastník La Ligy nakloněn prodeji En-Nesyriho, pokud případný zájemce uhradí 25 milionů eur.

Útočník Sevilly se v národních barvách postaral o vyřazení Portugalska ve čtvrtfinále, kdy tento zápas rozhodl jedinou brankou utkání. Přitom do mistrovství světa v Kataru nezažíval En-Nesyri příliš vydařenou sezónu a mnozí zpochybňovali jeho výkony v La Lize.

To se ale zlomilo na zmiňovaném turnaji, který jej zřejmě výhodně prodá. West Ham se zajímá o nového střelce, protože David Moyes není ještě spokojený s rozložením sil ve své kabině. V létě sice podepsal Gianlucu Scamaccu, ale zároveň panují obavy ohledně dlouhodobých vyhlídek zkušeného útočníka Michaila Antonia.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.