Přijde Kuchta o ofenzivního parťáka? Po Minčevovi údajně pokukují známé kluby ze Serie A i LaLigy

Přijde Kuchta o ofenzivního parťáka? Po Minčevovi údajně pokukují známé kluby ze Serie A i LaLigy

387 minut ve FORTUNA:LIZE, 136 minut v MOL Cupu a 28 minut v Evropské konferenční lize, s tím, že je k tomu třeba přičíst i 270 minut absolvovaných ve druhé nejvyšší soutěži v barvách sparťanského béčka.

Toť podzimní bilance jednadvacetiletého bulharského ofenzivního hráče Martina Minčeva, v souvislosti s nímž je patrné, že mezi nepostradatelné muže kádru dánského kouče Briana Priskeho nepatří.

Ačkoliv rychlonohý rodák z Varny v české metropole příliš nehraje, na radaru ho má mít podle informací IG účtu @spartanicz nejedná známá evropská značka.

Konkrétně se zmiňuje aktuálně desátý celek Serie A Fiorentina, která má mimochodem v kádru zapůjčeného Antonína Baráka a taktéž desátý tým LaLigy Valencia, jež opět zahájí soutěžní boje poslední lednový den proti Villrrealu.

Skloňuje se přitom částka mezi 125 až 150 miliony korun, na čemž by dvanáctinásobný šampion Česka pořád velmi dobře vydělal, neboť ho v létě 2020 přiváděl za 50 milionů korun.

Momentálně třetí tým prvoligové tabulky rozjíždí jarní část za necelých pět týdnů na půdě Sigmy Olomouc. Kdepak asi tou dobou perspektivní ofenzivní univerzál bude? S Janem Kuchtou, Tomášem Čvančarou a spol. už by se za jistých okolností připravovat nemusel.

Z ruské Premier League do Doosan arény? Kliment se Sýkorou mohou v Plzni přivítat tohoto chorvatského záložníka...

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.