Rumunské střídání stráží? Mutu by mohl z Prahy vysvobodit Nitu. Spartu naopak zajímá opora FCSB...

Rumunské střídání stráží? Mutu by mohl z Prahy vysvobodit Nitu. Spartu naopak zajímá opora FCSB...

Se sparťanským prostředím už byla v posledních týdnech spojována celá řada zahraničních jmen. Mimo jiné šlo o Dimitrije Kamenoviče, Awera Mabila, Emmanuela Bandu, Nikolu Štuliče, Kacpera Lopatu či Pione Sista.

Zatím byl na Letné oficiálně potvrzen pouze Fin Kaan Kairinen, nicméně spekulace ohledně cizinců nikterak neutichají a momentálně se na IG účtu @spartanicz píše také o letenském lanaření třiadvacetiletého defenzivního záložníka FCSB Adriana Gheorghe Sluta.

Hráčův agent Florin Vulturar už zájem Sparty potvrdil také veřejně, ovšem jedním dechem dodal, že podobné myšlenky na jeho příchod mají také dánská FC Kodaň a turecký Trabzonspor, který už měl dokonce kontroverznímu majiteli FCSB Georgeovi Becalimu nabízet 2 miliony eur, čili zhruba 50 milionů korun.

Zatím však úřadující mistr Süper Lig n rumunské půdě nepochodil a tak má pořád šanci také iniciativa Tomáše Rosického a spol. Nadějí, jež v nejvyšší rumunské soutěži debutovala již v roce 2016 a kromě FCSB si zahrála také v barvách Academia Clinceni, Panduri Targu Jiu a Tagu Mures, by mohl trenérský štáb v čele s Brianem Priskem reagovat na možný odchod Michala Sáčka na Apeninský poloostrov.

P.S.: Pokud Slut kývne právě na nabídku z FORTUNA:LIGY v mužstvu už pravděpodobně nepotká velezkušeného krajana Florina Nitu, jehož by mohl brzy "vysvobodit" aktuálně čtvrtý tým Ligy I Rapid Bukurešť, jehož od března trenérský vede Adrian Mutu a který se v první polovině ledna přátelsky utká se Sigmou Olomouc.

Z ruské Premier League do Doosan arény? Kliment se Sýkorou mohou v Plzni přivítat tohoto chorvatského záložníka...