Vyslyší argentinská jednička volání z Bavorska? Aston Villa v tom případě vsadí na domácí značku

Vyslyší argentinská jednička volání z Bavorska? Aston Villa v tom případě vsadí na domácí značku

Aston Villa je nucena porozhlížet se po své nové týmové jedničce. Dosavadní opora Emiliano Martínez vzbudila po světovém šampionátu v Kataru pozornost a po jeho službách je hlad i na zvučných adresách, což je pro třicetiletého gólmana jedinečná výzva. A kdo by převzal jeho flek na Villa Parku? Dle informací britského listu The Sun by se vsadilo na domácí značku.

Aktuální mistr světa působí v Aston Ville od roku 2020, předtím byl v područí londýnského Arsenalu, kde však příliš prostoru nedostal a většinu času strávil po četných hostováních. The Villans do jeho příchodu investovali 20 milionů liber, což se ukázalo jako velmi dobře uložená měna.

Reprezentant Argentiny se dočkal v Kataru nejen mistrovské trofeje, ale i individuálního ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje. Úspěch na mezinárodním poli by se měl odrazit i do klubové kariéry a Martínez by si mohl polepšit. Ve třiceti letech by se mohlo jednat o životní nabídku.

Mezi zástupem obdivovatelů vystupuje bavorský obr Bayern Mnichov, což by rozhodně nebyla špatná adresa. Pro Aston Villu by to však znamenalo komplikace, které musí obratem řešit, proto je podle listu The Sun již v jednání příchod anglické reprezentační jedničky Jordana Pickforda z Evertonu.

Vábení tohoto jména však nebude snadné, neboť kolem krouží také Manchester United, Tottenham a Chelsea. Pickford má na Goodison Parku platný kontrakt do léta 2024, ale Toffees už dávají do kupy návrh na prodloužení spolupráce.