Michal Sadílek zažil dokonalý návrat po zranění, v prvním zápase od konce srpna pomohl Twente gólem

Fotbalový reprezentant Michal Sadílek přispěl prvním gólem v sezoně k vítězství Twente Enschede 2:0 nad Emmenem v nizozemské lize. Český záložník, který nastoupil po zranění poprvé od konce srpna, zpečetil ve druhém poločase skóre a pomohl domácímu týmu před víkendovými zápasy 15. kola na čtvrté místo tabulky.

V základní sestavě Enschede nastoupil do prvního zápasu v novém roce i druhý český fotbalista Václav Černý, který v 79. minutě vystřídal.

Michal Sadílek, jehož starší bratr Lukáš působí ve Spartě, od mládežnických let působí převážně v Nizozemsku, odkud si v sezoně 2020/21 odskočil na hostování do Liberce, se zranil na konci srpna v utkání pro FC Volendam.

Kvůli tomu tak Sadílek zmeškal mimo jiné také reprezentační utkání Ligy národů, které tým kouče Šilhavého absolvoval na konci září.