Měli jsme bránit mnohem lépe, litoval trenér Interu Inzaghi vyrovnání v nastavení. Vadil mu i neuznaný gól

Měli jsme bránit mnohem lépe, litoval trenér Interu Inzaghi vyrovnání v nastavení. Vadil mu i neuznaný gól

Kolaps. Tak se dá nazvat závěr zápasu v podání Interu na půdě nováčka z Monzy. Favorit dvakrát vedl, v nastavení ho ale srazil vlastní gól, a tak si Inter nakonec odvezl do Milána jen bod za remízu 2:2. Trenér Simone Inzaghi po zápase nešetřil kritikou nejen směrem ke svým hráčům, ale také k rozhodčím.

"Jsme naštvaní. Po pěti letech používání systému VAR nám odvolali gól, který by definitivně rozhodl zápas. Je to velká chyba, která nás stála dva body. Dva hráči Monzy zakopli o sebe a skončili na zemi," komentoval Inzaghi pro klubový web moment z 81. minuty, kdy sice Inter dostal míč do sítě, ale pískal se Gagliardiniho útoční faul.

O chvíli později ještě trefil Martínez tyč, pak už ale přišla velká chvíle Monzy. V nastaveném čase totiž přilétl do hostujícího vápna centr, po němž míč smolně tečoval míč do vlastní brány Dumfries.

"Po vítězstvích nad Atalantou a Neapolí nás tahle porážka přibrzdila, ale nezastaví nás. Musíme být ale silnější, než jsme byli dnes. Měli jsme bránit mnohem lépe, když tam ten míč přilétl," vrátil se Inzaghi ke gólovému momentu ze závěru zápasu.

Inter tak zahodil šanci bodově se dotáhnout na největšího rivala AC Milán, který má navíc nedělní souboj s AS Řím k dobru. Svěřenci Simone Inzaghiho zůstávají čtvrtí a na vedoucí Neapol, kterou v minulém kole dokázali porazit, ztrácí sedm bodů.