Krch se po necelé dekádě loučí s Ďolíčkem, metropoli ovšem neopouští. Rada ho nalákal na Julisku

Krch se po necelé dekádě loučí s Ďolíčkem, metropoli ovšem neopouští. Rada ho nalákal na Julisku

Klokani, kteří tento týden přišli o brankáře Huga Jana Bačkovského, udělili svému dlouholetému obránci Danielu Krchovi povolení k tréninku s druholigovou Duklou.

Není se čemu divit. Rodák z Tábora totiž odehrál za celý prvoligový podzim pouhých 164 minut čistého času a je zřejmé, že hlavní kouč Jaroslav Veselý sází v rámci vršovického kádru na jiné koně.

Momentálně se mezi oběma pražskými adresami řeší forma jeho působení na Julisce, čili to, zda se třicetiletý stoper s minulostí ve sparťanské rezervě či Táborsku přesune do Dejvic na hostování, nebo rovnou na přestup.

"Danovi po této sezoně končí v Bohemce smlouva a profesionální kariéru by si rád ještě prodloužil právě v klubu z Dejvic. Pokud se vše dotáhne zdárně do konce a Dan přestoupí, patřičně se s ním rozloučíme a poděkujeme mu za dlouhé roky a skvěle odvedenou práci před plným Ďolíčkem," zaznělo na stránkách nyní sedmého celku FORTUNA:LIGY.

Zkušený Krch by se mohl souboru kouče Petra Rady na jaře moc hodit. Tým je po šestnácti kolech až třináctý a letní postupové ambice jsou zapomenuty. Debutovat ve žlutém bude moci již za necelých deset dní v přáteláku proti Příbrami.

Lapeš se vrací zpět do Hlučína. Liberec totiž nakonec ukázal na jiného brankáře, jehož bere Bohemians