Funkcionářské změny v Dukle? Pázler povyšuje, Šrámek za pár týdnů zapluje do struktur Slavie

Funkcionářské změny v Dukle? Pázler povyšuje, Šrámek za pár týdnů zapluje do struktur Slavie

V druholigové Dukle se v posledních dnech udála změna na postu výkonného ředitele, což je funkce, kterou na Julisce v poslední době zastával David Šrámek.

Mladý funkcionář zareagoval na zajímavou nabídku Slavie, do jejíhož vršovického managementu se přesunuje od prvního únorového dne...

"Odchodu Davida Šrámka z pozice výkonného ředitele velmi lituji. Mohu jeho práci porovnávat s prací jeho dvou předchůdců a i když každý z nich měl některé své silné stránky, David je celkově oba jednoznačně převyšoval. V konfliktních situacích jednal věcně a racionálně, vždy přistupoval k řešení problémů konstruktivně. Velmi kladně hodnotím jeho cílevědomost. Prioritou je pro něj vždy pozitivní výsledek, nikoli jeho vlastní sebeprezentace. Materiály, které osobně zpracovával pro představenstvo či dozorčí radu společnosti, se vyznačovaly precizností, při jejich přípravě nikdy nepřistupoval k problému povrchně, ale naopak šel do hloubky a je schopen vidět problematiku v širších souvislostech a nacházet optimální řešení, efektivně pracovat pod časovým tlakem, aniž by podléhal nervozitě a také bez ohledu na svoje osobní volno," citoval web fkdukla.cz předsedu představenstva Bohumila Pauknera.

Během posledních dvou let jde mimochodem již o třetího pracovníka Dukly, který přímo (či nepřímo) zní zamířil do jednoho ze slavných pražských "S".

Chváleného Šrámka, jenž v Dukle začínal od píky z nižších pozic, ve funkci vystřídá dosavadní organizační manažer s širší působností Tomáš Mejzr, s tím, že na jeho místo se posune bývalý útočník klubu Jan Pázler.

"Zkušenost s Davidem Šrámkem nás nakonec vedla i k tomu, abychom nehledali nástupce zvenčí, ale pokusili se vybrat někoho z domácích zdrojů. To, v jakých podmínkách Dukla funguje, je ve srovnání s ostatními profesionálními kluby dosti atypické a je málo času na zapracování kohokoli, kdo by se s jejím chodem teprve začal seznamovat. Z toho důvodu padla volba na Tomáše Mejzra, který sice neměl možnost získávat zkušenosti v klubu tak dlouho jako David Šrámek, ale jeho osobnostní vlastnosti skýtají předpoklad, že náročnou práci zvládne. Stejně tak pohlížíme i na našeho bývalého hráče Jana Pázlera, který se posune na místo Mejzra. Oběma bych chtěl popřát pevnou vůli a hodně štěstí a úspěchů v jejich nových rolích," uzavřel první muž aktuálně třináctého celku F:NL.

Tiéhi nakonec nebude operovat ani v Liberci. Pod Kolo Tourém ho čekají záchranářské boje v Championship

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.