Barcelona se s Fatim loučit nechce, což však neznamená, že by nebyl na prodej. Jaká je jeho cenovka?

Barcelona se s Fatim loučit nechce, což však neznamená, že by nebyl na prodej. Jaká je jeho cenovka?

Katalánský obr čelí v posledních měsících nájezdům obdivovatelů dvacetiletého španělského reprezentanta Ansu Fatiho. Podle portálu Fichajes je zájem ze strany některých anglických klubů. Barcelona se s talentovaným ladíkem loučit nechce, což však neznamená, že by nebyl na prodej. Jaká je jeho cenovka?

Fati působí v Barceloně již více jak deset let, co přišel v roce 2012 ze Sevilly. Ofenzivní hvězdička na sebe pravidelně upozorňovala v mládežnické akademii La Masia, ze které se v poměrně nízkém věku dostala až do A-týmu.

V srpnu roku 2019 se Fati stal druhým nejmladším debutantem katalánského klubu ještě před dovršením svých sedmnáctých narozenin. Tehdejší zázračné dítě se zdálo být dědicem trůnu po Messim, ale řada dlouhodobých zranění přibrzdila jeho rozlet.

Zdravotní problémy se mu v této sezóně vyhýbají a na svém kontě má napříč všemi soutěžemi 22 odehraných zápasů, ve kterých si připsal 4 branky a 3 asistence. Některé zprávy ze Španělska ventilované skrze listy Marca či Mundo deportivo však naznačují, že by přeci jen mohl být k prodeji.

Barcelona si své tváře cení zhruba na 70 milionů eur, což by pro některé zájemce nemusel být problém. I tak se jeho odchod jeví stále jako nepravděpodobný, neboť na odchodu z Camp Nou mají být i Depay, Torres či Raphinha.