Asi nebudeme hrát na nějakou velkou krásu, hlásí již v předstihu nejzkušenější hráč Zlína

Asi nebudeme hrát na nějakou velkou krásu, hlásí již v předstihu nejzkušenější hráč Zlína

I když oslaví Václav Procházka na konci probíhajícího ligového ročníku už devětatřicáté narozeniny, což z něj dělá jednoho z nejstarších hráčů FORTUNA:LIGY, vytížení na zlínské Letné má pořád více než slušné.

Nic by se na tom podle všeho nemělo měnit ani po nástupu nového trenéra Pavla Vrby, se kterým slavil současný kolega Filla, Vukadinoviče, Reitera i Hrubého v roce 2012 plzeňský titul.

"Hned po jeho prvních slovech v kabině se mi vybavilo všechno, co jsme slýchávali v Plzni. Dlouho jsem se s ním nepotkal, ale je pořád stejný, emotivní, hodně prožíval už první přátelák. Myslím, že se nezměnil. Jeho způsob vyjadřování i to, jak působí na tým, jsou pořád podobné," ozřejmil v interview pro aktualne.cz bývalý stoper Boleslavi, Baníku i Ankarasporu.

Ševce, kteří se loučili s ligovým podzimem čtyřmi prohrami v řadě, však nečeká lehké jaro. Dvanáct získaných bodů je totiž přikovalo k předposlední pozici a tým z Baťova města bude mít co dělat, aby udržel prvoligový status i pro příští soutěžní ročník 2023/2024.

"Asi nebudeme hrát na nějakou velkou krásu, prostě potřebujeme body a k tomu se musíme dopracovat hrou, kterou tady trenér Vrba nastolil od prvního dne. A určitě v ní jsou prvky, které znám z historie. Hodně se chce zaměřit i na obranu. Už z ní pramení rozehrávka, kterou požaduje už od beků a od gólmana. Na tom budeme hodně pracovat," avizoval exreprezentant, jehož mužstvo remizovalo na Malta Cupu se Spartakem Trnava a 17. ledna narazí na Sandhausen.

Tourého už Teplice vrátily zpět do Varů, Jarošík nyní zkouší Huška a makedonského útočníka z Robotnički Skopje