Ronaldo odhalil, jaký okamžik své kariéry považuje za nejvýjimečnější

Ronaldo odhalil, jaký okamžik své kariéry považuje za nejvýjimečnější

Ačkoliv si Ronaldo svůj přestup do Al-Nassru pochvaluje a tamní fanoušky si ihned zamiloval, tak se nebál přiznat, že nejlepší období svého života zažil v Realu Madrid.

Právě v samotném srdci Španělska se dočkala světoznámá značka CR7 největších úspěchů své kariéry, na které nikdy nezapomene. A i když, jak sama tvrdí, s ní nebylo v závěru jejího působení zde zacházeno nejlépe, tak bude tomuto klubu nadosmrti vděčná.

„V Realu Madrid vždy myslí na Ligu mistrů. Rok co rok jsme cítili, že ten tlak je pokaždé větší a větší, ale La Decima (fráze používaná k popisu vítězství 10. velkého evropského poháru, což se Realu povedlo v sezoně 2013-2014) byla momentem, kdy jsme vyhráli to, co jsme chtěli,“ prozradil Ronaldo na tiskové konferenci.

„La Decimu považuji za nejvíce výjimečnější okamžik celé mé sportovní kariéry. Jak jsme ji s Realem vyhráli, polily mě emoce, které nelze popsat slovy. Jednalo se o okamžik, který se mi navždy vryje do paměti a na který nikdy nezapomenu,“ přiznával.

„Když podepíšete smlouvu s Realem Madrid, cítíte, že vítězství v Lize mistrů je jakousi povinností, všichni tam byli posedlí vítězstvím. Desátý titul v Lize mistrů byl nejzvláštnější. Bylo to v mé vlasti. Každý fanoušek si to přál. Všichni jsme to chtěli. Je to moment, který si budu navždy pamatovat,“ dodal Ronaldo, který zanedlouho oslaví své osmatřicáté narozeniny.