Rabušic, Kozák a Rondič se musí mít na pozoru. Liberec zalepil díru pod Van Burenovi posilou z kyperské 1. Divison

Rabušic, Kozák a Rondič se musí mít na pozoru. Liberec zalepil díru pod Van Burenovi posilou z kyperské 1. Divison

Michael Rabušic, Imad Rondič i Matyáš Kozák se musí mít na pozoru. K Liberci se totiž na soustředění na Maltě připojil vytáhlý nigerijský útočník Victor Olatunji z AEK Larnaka, který pod Ještědem zvýší ofenzivní konkurenci.

Naplnila se tak dříve vyřčená slova hlavního trenéra Luboše Kozla, který si přál, aby za jeho družinou dorazil nový forvard ještě na herní kemp.

Severočeský klub ze stadionu Nisy o tom informoval na twitteru s tím, že se dolaďují podmínky angažmá třiadvacetiletého hráče.

Olatunji v podzimní části sezony za Larnaku odehrál 20 soutěžních utkání a vstřelil dvě branky, zasáhl také do skupinové fáze Evropské ligy a kvalifikace Ligy mistrů.

Nigerijský útočník má zkušenosti ze slovenské ligy, kde nastupoval za Inter Bratislava a Podbrezovou. Krátce prošel také rakouským Mattersburgem.

Slovan posiluje ofenzivu po odchodu svého nejlepšího střelce Micka van Burena, kterého si z hostování stáhla pražská Slavia. Třicetiletý Nizozemec za Liberec zaznamenal devět gólů v 15 zápasech a dělí se o druhé místo v ligové tabulce střelců.

Debutovat v modrobílém dresu bude moci již ve čtvrtek 19. ledna proti FC Trinity Zlín. Pakliže zapadne rychle, týkat by se ho mohlo i první jarní kolo FORTUNA:LIGY proti posledním Pardubicím.

Mara už se pod Ještědem neobjeví. Nevím, kde teď je, přiznává Kozel a na Maltě očekává nového útočníka