Oboustranná výpomoc? Maguire by mohl jaro strávit mimo Old Trafford

Oboustranná výpomoc? Maguire by mohl jaro strávit mimo Old Trafford

V kádru anglické reprezentace byste aktuálně asi nenalezli více kontroverzní jméno než Harry Maguire. Devětadvacetiletý stoper měl být obrovskou posilou nejen pro národní barvy, ale i pro Rudé ďábly, kam v roce 2019 zamířil z Leicesteru City. Jak ta pohádka pokračovala dál, asi všichni víme, ale důležité je zmínit to, že tento střední obránce by mohl jaro strávit mimo Old Trafford.

U fanoušků Manchesteru United to má asi více než jen nahnuté, neboť jeho průměrné výkony stály v mnoha případech celý tým důležité body. V anglické reprezentaci to také není podtržená jednička s hvězdičkou, ale kouč Gareth Soughgate nad ním drží ochrannou ruku.

Jenže nizozemský stratég Erik ten Hag už s ním takové pochopení nemá a vše nasvědčuje tomu, že jeho dny na Old Traffod se krátí. Dle informací listu Mirror je ve hře jarní hostování ve West Hamu, v létě pak jednání, zda není čas na definitivní sbohem.

Pokud jde o Kladiváře, těm by se jeho přítomnost v kabině a hrací ploše hodila. West Ham se ocitá ve výsledkové krizi a děsí jej možnost sestupu, proto se posílit defenzivu přímo nabízí. Na stole podle listu Mirror leží nabídka na hostování do konce sezóny, v případě osvědčení by se mohlo jednat i o trvalém přesunu.

CASEMIRO NEJUŽITEČNĚJŠÍ POSILOU, ARSENAL JEŠTĚ POTKÁ ZÁDRHEL, TVRDÍ VE SVÉM BLOGU KALAS Z BRISTOLU CITY