Konec Škriniara v Interu? Podle médií hotová věc, touží po něm francouzský gigant

Konec Škriniara v Interu? Podle médií hotová věc, touží po něm francouzský gigant

Slovenský obránce Milan Škriniar po více než pěti letech zřejmě skončí v milánském Interu. Sedmadvacetiletý stoper se podle francouzského deníku L'Équipe nedohodl s Interem na prodloužení smlouvy, která vyprší letos v létě, a má namířeno do PSG.
Francouzský gigant toužil po Škriniarovi už loni v létě, Inter ale všechny nabídky odmítal a chtěl za kapitána slovenské reprezentace ještě vyšší částku, než byl pařížský klub ochoten zaplatit. Poslední nabídka, kterou Inter odmítl, měla činit 55 milionů eur.

Teď ale bude vedení milánského klubu možná litovat. Škriniar totiž údajně odmítl podepsat novou smlouvu, a tak hrozí, že opustí Inter v létě zadarmo.

Inter by se tak mohl pokusit prodat Škriniara ještě v lednu, aby za něj utržil alespoň část sumy, kterou PSG nabízelo loni v létě. Půl roku před koncem smlouvy, kterou hráč odmítá prodloužit, ale nemůžou Italové počítat ani zdaleka s podobně zajímavou částkou – podle francouzských médií by šlo asi o 15 milionů eur.

Škriniar odešel ze Žiliny do Itálie v roce 2016 a nejdřív hrál za Sampdorii. O rok později se už přesunul do Interu, kde se stal jednou z opor a odehrál v modro-černém dresu 241 utkání. V roce 2021 oslavil s Interem zisk ligového titulu.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.