Opustí Vlahovič po odečtu bodů Juventus? Srbský střelec nechce přijít o Ligu mistrů, hrát by mohl pod Ten Hagem

Opustí Vlahovič po odečtu bodů Juventus? Srbský střelec nechce přijít o Ligu mistrů, hrát by mohl pod Ten Hagem

Je to sotva rok, co se Dušan Vlahovič přesunul z Fiorentiny do Juventusu, a zdá se, že se bude co nevidět stěhovat znovu. Dvaadvacetiletému srbskému útočníkovi totiž hodně záleží na tom, aby hrál Ligu mistrů, a to se momentálně jeví v Turíně jako těžko splnitelný cíl. Podle serveru 90min je jedním z týmů, kde by mohl Vlahovič působit, Manchester United.

Vlahovič po příchodu z Fiorentiny nastřílel za Juventus 13 ligových gólů, ke kterým přidal i dvě trefy v Lize mistrů. Jenže právě kvůli nejslavnější klubové soutěži světa by mohl srbský kanonýr Juventus brzy opustit.

Letos už totiž Juventus v Lize mistrů skončil a kvalifikace do příštího ročníku teď bude pro slavný klub velký oříšek. Kvůli falšování účetnictví ohledně přestupů totiž bylo Juventusu odečteno 15 bodů, což ho zařadilo až na desáté místo Serie A.

Turínský klub se sice proti trestu odvolá, jeho vyhlídky na mírnější trest ale nejsou nejlepší.

Vlahovič by se tak mohl za vysněnou soutěží přesunout jinam. Zájem mají mít Chelsea, Arsenal, PSG nebo Bayern Mnichov. Sám Vlahovič by ale podle serveru 90min nejradši do Manchesteru United, kde by rád hrál pod vedením trenéra Erica Ten Haga. United ale musí počítat, že Juventus bude chtít za Vlahoviče dostat alespoň stejnou částku, kterou za něj před rokem zaplatil, tedy zhruba 75 milionů eur.