Čtyři tváře, které už nemají Slavii co dát a úřadující vicemistr z Vršovic by šlapal i bez jejich přičinění?

Čtyři tváře, které už nemají Slavii co dát a úřadující vicemistr z Vršovic by šlapal i bez jejich přičinění?

I když Slavia během zimního přestupového okna udala jak Sora (Genk), tak Usora (LASK), rozloučila se s Tiéhim (Wigan) pořád ještě může zmizet také Olayinka (Crvena Zvezda), její kádr je pořád velmi široký.

Šest hráčů, kteří mohou být předmětem rozmluv mezi Rosickým a Priskem v souvislosti s letním přestupovým oknem?

Bez koho by se úřadující vicemistři z vršovické Fortuna arény v současnosti obešli? Kdo v jejich kádru nemá co dělat a jeho schopnosti jsou přeceňované? Níže přikládáme čtyři jména, která podle nejednoho příznivce slávistických barev na Slavii nemají...

Stanislav Tecl, jehož má řada sešívaných fanoušků dlouhodobě na černé listině, však na tomto seznamu není. Copak by na něm mohl být někdo, kdo se po podzimu dělí o druhé místo ve střelecké tabulce a druhý je také v žebříčku nejproduktivnějších hráčů celé FORTUNA:LIGY?

Maksym Talovjerov (22 let, stoper)

Redakce eFotbal.cz si vyslechla názor ze skalní fanouškovské obce, že po fotbalové stránce nemá na vysoké nároky evropského fotbalu a to kvůli velkým technickým nedostatkům.

Pravdou je, že už se mladý Ukrajinec po letní přípravě do kádru nevešel jednou a putoval na hostování do Slovanu Liberec.

Byť si ho Slavia v zimě opět stáhla, protože měla na stoperské pozici problémy, pod Ještěd by mohl zamířit opět, protože hlavní kouč Slovanu Luboš Kozel zájem neztratil.

Pravdou je, že na stadionu U Nisy může mít vyšší herní vytížení, než by měl v případě plného stavu v Edenu a v nynějším sešívaném kádru se ještě ani přes odjezd na soustředění do Portugalska udržet nemusí.

Na startu zimy byl bývalý zadák Sparty B či Dynama České Budějovice spojován dokonce i se Šachtarem Doněck, ale tato spekulace se k tomuto datu nepotvrdila.

Foto: SK Slavia Praha