Vydra, Mabil a ti další. Tohle jsou největší ligové úlovky na zimním trhu s hráči!

Vydra, Mabil a ti další. Tohle jsou největší ligové úlovky na zimním trhu s hráči!
PŘED SEZONOU

Už tento víkend odstartuje jarní část FORTUNA:LIGY, která rozhodne o vítězích a poražených. A také o tom, jaký z celků přes zimu nejlépe vyztužil svůj kádr. Dres změnilo spoustu hráčů, ne všichni se však stanou skutečnými posilami. Redakce eFotbal.cz vybrala pět největších jmen, která o pauze doplnila některý z ligových týmů.

1, Matěj Vydra (30 let, FC Viktoria Plzeň)

Ani Sparta, ani Slavia. Přestup zimy se povedl lídrovi tabulky z Plzně, který dokázal přilákat reprezentanta Matěje Vydru. Žádaného útočníka, na něhož se stála fronta. Svůj poslední soutěžní zápas ale odehrál na konci dubna, kdy si ještě v dresu Burnley přetrhl křížový vaz a musel na operaci. V létě mu v klubu vypršela smlouva, nyní už je ovšem připraven hrát. V ročníku 2017/18 se stal nejlepším střelcem druhé anglické ligy, v jaké formě se představí po návratu do Česka?

“Matěj měl těžké zranění, osm měsíců byl mimo zápasy. Nelze očekávat, že hned naskočí od začátku. Na trénincích ale ukazuje kvalitu. Je rychlý, silný, má dobré zakončení, vážně myslím, že nám může hodně pomoci. Navíc skvěle zapadl do kabiny,“ chválil novou akvizici trenér Michal Bílek.

Foto: FC Viktoria Plzeň