Náhrada za Modriče s Kroosem? Real ji objevil v Serii A, v černobílém dresu

Náhrada za Modriče s Kroosem? Real ji objevil v Serii A, v černobílém dresu

Jude Bellingham je Ancelottiho sen, zástup zájemců a schopnost Dortmundu šponovat cenu naznačuje dlouhou přestupovou ságu. Bílý balet se tak bude co se týká doplnění záložní řady jistit.  

Real Madrid by podle webu Calciomercato mohl ještě v lednovém přestupovém období podat nabídku na podpis italského reprezentačního záložníka Sassuola Calcio Manuela Locatelliho, který aktuálně hostuje v Juventusu. Los Blancos se tímto krokem mají jistit/předpřipravit proti eventuálním odchodům svého stabilního záložního dua Luka Modrič - Toni Kroos, když oběma třicátníkům končí v létě smlouva na San Bernabeu a zatím není úplně jasné, jak se jednotlivé strany staví k možnému prodloužení. Nemluvě o tom, že třeba Modričovi bude v září 38 let.

Španělský kolos tak monitoruje Locatelliho situaci v Juventusu a Carlo Ancelotti má údajně tlačit na to, aby se Real pokusil přivést Locatelliho ještě během ledna, aby se ještě před možným odchodem výše zmíněného dua stihl “zaběhnout.  Podle italských novinářů by jako protihodnota na Apeninský poloostrov mohla ze strany Realu Madrid putovat vedle finančních prostředků (pětadvacetiletý Locatelli je webem Transfermarkt oceněn na 30 milionů eur) také Dani Ceballos.

Italský reprezentant, který přišel do Juventusu na hostování v létě 2021 a od té doby si v 65 vystoupeních za klub připsal tři góly a pět asistencí, je pro Real nicméně pouze do jisté míry backup. Hlavním přestupovým cílem Bílého baletu, respektive jeho vysněnou posilou do zálohy, je již zmíněný devatenáctiletý anglický reprezentant Jude Bellingham. O podpis hráče Dortmundu nicméně v tuto chvíli usilují i v Chelsea, Liverpoolu či v Manchesteru United. Real se podle všeho bude jistit proti podobnému zklamání a problémům, které mu způsobilo odmítnutí ze strany Erlinga Haalanda, jež loni v létě upřednostníl City.