Pohroma pro Inter? V Miláně uvažují o Maguireovi!

Pohroma pro Inter? V Miláně uvažují o Maguireovi!

Fanoušci Interu Milán se mají na pozoru. Vedení klubu v čele s trenérem totiž musí řešit post stopera. Stále se totiž neví, jestli slovenský reprezentant Milan Škriniar odejde do PSG až v létě, od kdy už má podepsanou smlouvu, nebo se oba kluby domluví ještě v tomto přestupním termínu. I proto se podle goal.com mluví o tom, že by přišel na hostování Harry Maguire z Manchesteru United.  

Harry Maguire sice na Old Trafford dělá kapitána, ale celá řada fanoušků mu nemůže přijít na jméno. Na vině jsou pochopitelně jeho do očí bijící četné minely. I kvůli nim vypadl po slabším startu Rudých ďáblů do sezony ze základní sestavy.

Manažer Erik ten Hag začal dávat přednost dvojici Raphael Varane – Lisandro Martinez a na někdejšího zadáka Leicesteru, který do Manchesteru přestupoval v roce 2019 za rekordních 80 milionů liber, nezbývá místo. I proto by se změně adresy nejspíše nebránil. Otázka ale je, co na tyto spekulace říkají fanoušci Nerazzurri.

Maguire má s United smlouvu do roku 2025, ale nyní zažívá něco, na co nebyl zvyklý. „Je mi 29 let a jsem v situaci, ve které jsem nikdy nebyl. Je to pro mě nová zkušenost, ale musím se s tím vypořádat. Je třeba makat, trénovat a čekat na šanci,“ nechal se slyšet Maguire, jehož současná cenovka je podle transfermarkt.com 30 milionů eur.

V tomto ročníku naskočil v dresu United do osmi ligových duelů, ve kterých měl bilanci 6-0-2. Z posledních osmi kol odehrál celé utkání pouze jednou (3:0 s Bournemouthem), třikrát střídal v závěru a čtyřikrát do hry nezasáhl.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.