Tak už to potvrdil i Tvrdík. Slavia přišla o mládežnického reprezentanta, který jde zkusit štěstí do Juventusu

Tak už to potvrdil i Tvrdík. Slavia přišla o mládežnického reprezentanta, který jde zkusit štěstí do Juventusu

Tomu se říká změna adresy! Ačkoliv už není součástí struktur Juventusu jeho dlouholetý viceprezident Pavel Nedvěd, česká stopa z Turína nemizí...

Do mládežnické akademie "Staré dámy" jde totiž i podle informací sport.cz zkusit štěstí dosavadní slávista Adam Sosna, který už má za sebou na severu Apeninského polooostrova také úspěšně zvládnutou zdravotní prohlídku.

Čerstvě šestnáctiletý útočník či křídelník české reprezentace do šestnácti let opouští vršovické prostředí zcela zdarma, protože ještě nebyl ve Slavii pod profesionální smlouvou.

Svůj první kontrakt tak podepíše tento týden až se slavnými "Bianconeri", jejiž áčko v Serii A momentálně tápe a po dvaceti odehraných kolech se nalézá až na velmi nelichotivé třinácté pozici.

Změnu už na svém Twitteru komentoval i sešívaný šéf Jaroslav Tvrdík, jenž zprostředkovatelské agentuře Sport Invest poděkoval "za partnerskou a férovou spolupráci."

Sportovní úsek Juve si před pár dny pojistil také o rok staršího mládežníka Gianmarca Di Biaseho. Sosna se tak v juniorce stane jeho spoluhráčem.

Odměna i závazek do další práce. První smlouvu se Spartou podepsal talent s kořeny na Kubě

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.