Klid, přikrytí míče, obejití soupeře i bojovnost...Ščasný vynesl olomouckého Růska téměř do nebes

Klid, přikrytí míče, obejití soupeře i bojovnost...Ščasný vynesl olomouckého Růska téměř do nebes

I když nemá Antonín Růsek ze Sigmy Olomouc žádná závratní ofenzivní čísla, v prvním jarním kole proti Spartě naznačil, že by hanácká značka z Androva stadionu opravdu nemusela být jeho stropem.

Všiml si toho také expert Zdeněk Ščasný. "Když se ohlédnu za celým kolem, výkonem byl mezi útočníky naprosto TOP," uvedl webem sport.cz citovaný exsparťanský kouč.

Pakliže by měl ještě někdy převzít domácí prvoligové mužstvo, bývalého hráče Zbrojovky Brno by bral všemi deseti. "Umí dát góly, pamatuji si ho ještě z Brna, kde podával vynikající výkony. Sigma věděla, co dělá," pokračoval pětašedesátiletý odborník.

Výkony jako před pár dny však musí pravidelně opakovat. Jinak se výše nepodívá. "Ten jeho klid, přikrytí míče, obejití soupeře, bojoval pro mužstvo. Překvapilo mě jeho střídání, dokud byl na hřišti, tak snad neztratil jediný míč," uzavřel bývalý trenér OFI Kréta, Debrecínu i Panathinaikosu Atény.

K cenné remíze s letenským "S" pomohl důležitou gólovou asistencí. Jak si asi povede v nejmenším ligovém městě proti Slovácku?

LIVE: TRANSFER DAY DEADLINE