Spokojený Stronati se v nejbližší době nikam nechystá. Na jak dlouho se zavázal klubu Puskás Akadémia?

Spokojený Stronati se v nejbližší době nikam nechystá. Na jak dlouho se zavázal klubu Puskás Akadémia?

Kariéra člena širšího člena českého národního mužstva se dvěma mezinárodními starty a jednou trefou Patrizia Stronatiho bude i nadále pokračovat v nejvyšší maďarské soutěži NB I.

Vytáhlý stoper se totiž domluvil na další spolupráci s tamním celkem Puskás Akadémia FC z obce Felcsút, ke kterému je nově vázán až do roku 2025.

"Děkuji za důvěru a příležitost. Těším se na další zápasy v těchto barvách," okomentoval čerstvý podpis zkušený střední obránce.

Bývalý zadák Austrie Vídeň, Karviné, Baníku i Mladé Boleslavi, pro kterého jde o zahraniční angažmá číslo 2, je v současnosti nejvytíženějším defenzivním hráčem svého mužstva, když k tomuto datu nevynechal ani jeden ligový souboj.

V tomto směru by se nic nemělo měnit ani v nadcházejícím 18. kole, ve kterém jeho mužstvo přivítá v pátek večer Vasas Budapešť.

Současný spoluhráč Băluțy či Plška, jehož přivedl do maďarského prostředí exliberecký trenér Zsolt Hornyák, dorazil na současnou adresu uprostřed roku 2021. Na jaře tak dokončí druhý rok ve službách momentálně čtvrtého celku tabulky.

Mastný mává po několika letech Manchesteru United a vydává se na záchranářskou misi do Severního Irska 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Puskás Akadémia (@puskasakademia)