Když fanoušci křičeli mé jméno, cítil jsem se neskutečně. Něco takového jsem ještě nikdy nezažil, líčil Adediran

Když fanoušci křičeli mé jméno, cítil jsem se neskutečně. Něco takového jsem ještě nikdy nezažil, líčil Adediran
OBSAHUJE OHLASY

Dynamu České Budějovice pomohl do čtvrtfinále MOL Cupu jeho nový útočník Quadri Adediran, jenž se proti Hradci Králové (2:0) blýskl brankou hned při své premiéře na Střeleckém ostrově. 

"Ani slovy nedokážu popsat, jaký pocit to je a jak šťastný jsem. Když fanoušci křičeli mé jméno, cítil jsem se neskutečně. Něco takového jsem ještě nikdy nezažil. Chtěl bych poděkovat za šanci. Mým spoluhráčům, trenérům a rodině. Jsem všem moc vděčný," rozplýval se po závěrečném hvizdu bývalý forvard druholigové Dukly, jehož ohlasy nabídly stránky dynamocb.cz.

Postup mezi nejlepších osm týmů domácího poháru ho samozřejmě uspokojil. "To je to nejdůležitější. Chtěli jsme vyhrát a dostat se do další fáze a to jsme dokázali," přitakala jedna ze zimních posil Tomáše Zápotočného a Marka Nikla.

Gólů mohl přitom Adediran nasázet ještě více. Ne vždy ho však koncovka poslechla. "Měl jsem pár šancí, ale nebyl jsem dostatečně přesný. Doufám, že se mi bude do budoucna dařit lépe, ale i za ten jeden gól jsem neskutečně rád," doplnil dvaadvacetiletý Nigerijec, jehož moc potěšila i podpora přítomných 723 diváků.

"Nemám pro ně slov. Hrál jsem pro ně. S kotlem jsme si zamávali. Nejde jen tak odejít ze hřiště, když na váš křičí a mávají. Chtěl bych moc poděkovat i jim. Byli úžasní," uzavřel spoluhráč Potočného, Hory, Škody a spol., jehož mužstvo nyní musí opět přepnout na nejvyšší soutěž, v níž dorazí na jeho půdu Slovan Liberec.

Huf o nové pardubické aréně: Víme, že má stadion jisté nedostatky, ale přesto si vážíme toho, co nás tam čeká