Další možnost pro Isca? Po nevydařených námluvách s Unionem Berlín je ve hře klub z Ostrovů

Další možnost pro Isca? Po nevydařených námluvách s Unionem Berlín je ve hře klub z Ostrovů

Kolem někdejšího španělského reprezentanta Isca je v posledních dnech pořádně rušno, i když hráč zatím být příliš spokojený nemůže. Jeho přesun do Unionu Berlín byl vnímán jako hotová záležitost, ale nakonec z něj sešlo. Po nevydařených námluvách s účastníkem Bundesligy se nyní rýsuje možnost odchodu do Premier League.

Ofenzivní záložník se nedohodl na podmínkách přestupu do německé metropole, ačkoliv v úterý dokonce absolvoval lékařskou prohlídku. Někdejší tvář Realu Madrid či Sevilly se tak musí porozhlédnout jinde.

Podle deníku The Times o jeho služby projevil zájem Everton. Tamní kouč Sean Dyche je frustrovaný z nezdaru na přestupovém trhu a zoufale se snaží posílit svůj tým, který se aktuálně v tabulce nejvyšší anglické soutěže nachází na předposledním sestupovém místě.

Na Goodison Parku potřebují ve zbytku sezony zmobilizovat všechny síly. V poslední den přestupů se Evertonu nepovedla ani jedna posila, se kterou údajně jednal, přestože jich bylo dokonce čtrnáct. Isco by mohl kádr posílit, stejně jako další volný hráč André Ayew.