Nejžhavější zboží příštího léta? Je jím toto eso z Neapole. Dva kluby nabízí přes 100 milionů liber

Nejžhavější zboží příštího léta? Je jím toto eso z Neapole. Dva kluby nabízí přes 100 milionů liber

Jako každé letní přestupové období, i to nadcházející má být velkolepé. A pohledem na to, co se nám na trhu nabízí, můžeme očekávat, že se mnohé přední kluby poperou o nigerijského útočníka Victora Osimhena.

Čtyřiadvacetiletý snajpr nosící dres s číslem devět na zádech nejen v této sezoně prokazuje své střelecké kvality a potvrzuje, proč se Neapol nachází na samotném chvostu italské Serie A.

S ohledem na jeho mimořádné zkušenosti a skvělý gólový čich je už teď potvrzené, že se tohoto hráče pokusí Azzurrim ukrást evropská konkurence. Pro ukojení jejího žalu ze ztráty klíčové postavy se ovšem klubová pokladnička zaplní zlatem.

„Vedení Neapole ví, že udržet Osimhena i přes nadcházející letní přestupové období bude prakticky nemožné, a tak na něj nalepila cenovku 130 milionů liber,“ zněla mimořádná novinka ze serveru Athletic.

„Mezi přední zájemce se řadí Manchester United a Chelsea, přičemž londýnský klub už teď monitoruje situaci,“ zněl dodatek v oné zprávě.

Chelsea je skutečným ďáblem na přestupovém poli. Nový vlastník Todd Boehly skupuje světové talenty, jen aby svému mužstvu zajistil návrat na vrchol. Navíc se zdá, že ani nemá žádné finanční zábrany, protože už tak Blues od Boehlyho příchodu utratili přes 650 milionů liber. 

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.