Lehce z toho může být obraz zápasu, který vyhovuje soupeři, varuje Priskeho asistent před soubojem s Mladou Boleslaví

Lehce z toho může být obraz zápasu, který vyhovuje soupeři, varuje Priskeho asistent před soubojem s Mladou Boleslaví

Start jara Spartě nevyšel úplně podle představ, protože v Olomouci před týdnem letenský klub jen remizoval 1:1, navíc po ne úplně dobrém výkonu. Spravit si chuť a znovu se přihlásit do bojů o titul chtějí Pražané v neděli proti Mladé Boleslavi. Podle asistenta trenéra Larse Friise se musí jeho svěřenci zlepšit hlavně v práci si míčem.

Asistent kouče Priskeho Lars Friis říkal, že většina týmů hraje proti Spartě tak, jako by hrály finále mistrovství světa. A jeho slova se podle něj potvrdila i před týdnem v Olomouci.

"Musíme na to být připraveni. Byl to těžký první zápas po zimní přestávce. Nedostali jsme se na naši úroveň, bylo to uspěchané, hlavně na míči. Stal se z toho zápas nahoru dolu. A to vyhovovalo Olomouci mnohem víc než nám," popisval Friis pro klubový web.

Spartu ale nesrazili jen nadšeně hrající domácí, ale také její nepříliš dobrý výkon. A toho si jsou na Letné dobře vědomi.

"Musíme být lepší na míči, musíme být klidní. Víme, že kvalitu máme," burcuje Friis.

Od Mladé Boleslavi ale očekává sparťanský trenérský štáb podobnou hru, jakou předváděli minulý týden Hanáci.

"Dá se očekávat, že se budou chovat podobně jako Olomouc. Je potřeba mít zápas víc ve vlastních rukou, zvlášť při práci s míčem. Musíme být dobří v osobních soubojích a vyhrávat druhé míče, protože jinak z toho může být lehce obraz zápasu, který vyhovuje soupeři," varuje Friis.