Sadílek před Boleslaví: Chceme odčinit nezdar v Olomouci, musíme hrábnout a ten zápas zvládnout za každou cenu

Sadílek před Boleslaví: Chceme odčinit nezdar v Olomouci, musíme hrábnout a ten zápas zvládnout za každou cenu
OBSAHUJE OHLASY

Sparta do jarní části FORTUNA:LIGY nevstoupila podle svých představ a z Hané si odvezla před týdnem pouze bod za remízu 1:1. Před domácím duelem s Mladou Boleslaví by Sparta podle Sadílka měla na ten zápas zapomenout a navázat na utkání ze zimní přípravy, kde se kádr Briana Priskeho představoval ve skvělém světle.

Nezdar z Olomouce se nesmí opakovat. „Musíme na ten zápas zapomenout, nesmíme se v tom babrat, musíme dokázat, že to byl ojedinělý zápas a navázat na duely z přípravy,“ pronesl Lukáš Sadílek pro klubovou televizi Sparta TV.

Podle šestadvacetiletého středopolaře hráči neplnili taktické pokyny. „Neplnili jsme věci, které jsme si řekli, musíme ukázat doma proti Mladé Boleslavi, že dokážeme navázat na zápasy z přípravy a ten nezdar v Olomouci se nám podaří odčinit. Musíme hrábnout a ten zápas zvládnout za každou cenu. Je jedno jakým výsledkem zápas skončí, hlavně když budeme na konci brát tři body,“ pokračoval rodák z Uherského Hradiště.

Podobně to vidí i jeho kolega Jaroslav Zelený „Když se na to podíváme objektivně, tak musíme uznat, že ta remíza v Olomouci byla zasloužená. Je škoda, že jsme to nezvládli. V přípravě jsme podávali dobré výkony. Nepodařilo se nám to převést do ligového zápasu. V Olomouci jsme se přizpůsobili jejich hře a zbrkle jsme nakopávali balóny. Hra z naší strany nebyla ideální,“ navázal na Sadílka Zelený.