Nguyen si rýpl do Svědíka: Něco do kabiny přinesu. Snad se rozdělí i trenér za tu červenou

Nguyen si rýpl do Svědíka: Něco do kabiny přinesu. Snad se rozdělí i trenér za tu červenou

Slovácko dokázalo uspět na půdě Liberce a díky trefě Ondřeje Mihálika v nastaveném čase druhého poločasu zvítězilo 1:0. Tým z Uherského Hradiště i ve třetím utkání jarní části sezony bodoval a neinkasoval a v neúplné tabulce se posunul na čtvrté místo.

Pod Ještědem se hrál útočný fotbal od úvodních minut. Slovan si nevedl v koncovce zle, ale hned několikrát si vylámal zuby na brankáři Nguyenovi, který v Liberci kdysi působil. Právě jeho výkony deptali své někdejší spoluhráče.

"Byl to můj první zápas v dresu soupeře, bylo to pro mě trochu nostalgické. Nic jsem nesliboval, ale něco budu muset přinést do kabiny. Snad se se mnou rozdělí i trenér do kabiny za tu červenou," popichoval svého trenéra, který obdržel červenou kartu.

Stalo se tak tři minuty před koncem základní hrací doby, kdy se trenér mužstva z Uherského hradiště opřel do výkonu sudího, za což jej Marek Radina vykázal. „Gól jsem neviděl. Je to asi nějaký návod. Abychom dávali góly, budu asi muset vždy jít do útrob kabin. Mrzí mě ale, co se stalo. Na jednu stranu je to vyloučení moje chyba, ale kdyby se za tohle pokaždé vylučovalo, tak je každé kolo vyloučených pět trenérů. Emoce ke mně patří, myslím, že to bylo velice přísné,“ dodal Svědík.