Momentální jedničkou Slavie je Kolář. Nejen výkony, ale i výsledky a projevem, který je čím dál lepší

Momentální jedničkou Slavie je Kolář. Nejen výkony, ale i výsledky a projevem, který je čím dál lepší

I s přípravnými zápasy aktuálně táhne 15 duelů za sebou neporažená Slavia velmi působivou šňůru devíti triumfů v řadě, s tím, že v rámci ní inkasovala pouze dvakrát.

Velký podíl na lichotivé sérii má samozřejmě Ondřej Kolář, který využil zranění Aleše Mandouse z konce podzimní části a momentálně je z něj opět slávistická jednička.

Jak vnímá vzkříšení osmadvacetiletého borce Jindřich Trpišovský a jaká je situace okolo jeho o dva roky staršího konkurenta, který je aktuálně nejdražším třicátníkem FORTUNA:LIGY?

"Teď to bylo jednoduché, Mandous je od úterý nemocný, nebyl ani k dispozici. Kolář je momentálně jednička, nejen výkony, ale i výsledky a projevem, který je čím dál lepší," přednesl na webu slavia.cz exkouč Liberce a Žižkova.

Nyní to vypadá, že by bývalé jedničce Sigmy mohl pomoci mezi tři sešívané tyče asi jen rivalův odchod do zahraničí, ke kterému už bylo ostatně nejednou nakročeno.

"Mandous je taky skvělý gólman, bude to téma do budoucna, které budeme řešit. Vždy je ale příjemnější ty gólmany mít a mít si kam sáhnout. Velký klub to vyžaduje, v zahraničí jsou takové situace běžné," doplnil.

"Jsem rád za to, jak na sobě oba makají, Mandous je extrémně pracovitý, celou svoji kariéru si vydřel. Je ročník, který jsem trénoval v dorostech, pamatuji si ho, že chytal za Most, pak v Žilině, Olomouci, všechno si to vypracoval. To pomáhá i Kolářovi, kterého v každém cvičení strhne k výkonu, šlape mu na paty," zakončil brzy sedmačtyřicetiletý vršovický odborník, který už stojí v čele Slavie více než pět let.

Kvintet nejdražších hráčů první české ligy? Dominance SKS!