Před Hanouskem jsou nyní čtyři možnosti: Sparta, Jablonec, Liberec nebo několikaměsíční pauza

Před Hanouskem jsou nyní čtyři možnosti: Sparta, Jablonec, Liberec nebo několikaměsíční pauza
OBSAHUJE VIDEO

Až do nedávného zemětřesení zasáhl krajní bek Gaziantepu Matěj Hanousek v Süper Lig do dvaceti zápasů a pokračoval tak ve vydatném vytížení z Wisly Kraków.

Další starty už si však v ročníku 2022/2023 na tamní půdě nepřipíše. Jeho celek, kam ho loni v létě zapůjčila Sparta, se totiž z turecké nejvyšší soutěže odhlásil a své hráče půjčuje jiným klubovým adresám.

Změna se může dotknout právě i devětadvacetiletého zadáka, jenž se v minulosti pral také v dresech Dukly a Jablonce. Pražského rodáka by v tomto směru zajímal zejména návrat do FORTUNA:LIGY a v ní tři kluby.

Sparta, které patří, Jablonec, který ho vystřelil právě na Letnou a Liberec, v němž by ho lákala práce pod Lubošem Kozlem, jehož dobře zná ze společného působení na dejvické Julisce.

"Pokud bych si mohl vybrat, kde dohraju sezonu, tak je to jasný. Chtěl bych hrát v české lize. Řeší to agenti. Preferuju Spartu a Jablonec. Jestli mě teda budou chtít, Sparta asi ne, Jablonec je ideální varianta. Případně bych přemýšlel ještě o Liberci a to díky trenéru Kozlovi," ozřejmil ve Footcastu Jakuba Podaného a Davida Sobiška.

Na stole však je i varianta, že by celé jaro stál. "V Gaziantepu jsem na hostování a řeší se, jestli mohu odejít na jiné. Právníci leží v papírech a zjišťují možnosti. Dokonce si myslím, že je to nejpravděpodobnější varianta, že si na jaře nezahraju. Ale přežil jsem horší věci," ubezpečil v v rámci téměř stominutového interview ostřílený Hanousek.

Jestlipak už začal Miroslav Pelta jednat?

Kondiční galeje pod Jílkem? Kterýkoliv hráč sem přijde, tak si na to musí chvíli zvykat, potvrzuje Vodháněl