Dybala by rád pokračoval pod Mourinhem. Jeho smlouva s Římany má však jednu vážnou trhlinu

Dybala by rád pokračoval pod Mourinhem. Jeho smlouva s Římany má však jednu vážnou trhlinu

Devětadvacetiletý argentinský útočník Paulo Dybala před rokem opouštěl Juventus jako volný hráč a přijatelným kandidátem na využívání jeho služeb se nakonec ukázalo římské AS. Portugalský kouč José Mourinho byl možná klíčovým faktorem v rozhodování, ale tohle partnerství by mohlo být po pouhém roce přerušeno.

Odchovanec Instituta s minulostí v Palermu či v Turíně uzavřel s Římany smlouvu až do léta roku 2025, ale problémem může být obsažená klauzule.

Podle Corriere dello Sport má jihoamerický útočník zájem v italské metropoli setrvat, ale právě trhlina ve smlouvě by mohla sehrát zásadní roli.

Dybala má mít ve smlouvě klauzuli, která mu umožňuje v létě odejít za pouhých 12 milionů eur. To není nikterak závratná suma pro případné zájemce, kteří by jej chtěli zlákat do svých řad.

Aktuálně čtvrtý celek Serie A si však bez něj neumí představit svou ofenzivní lajnu a navíc živí naději na účast v dalším ročníku Ligy mistrů, což je i pro samotného hráče velkým lákadlem.

AS Řím před rokem uspělo ve finále Konferenční ligy, nyní se snaží dokráčet k cenné trofeji skrze Evropskou ligu. „Tohle řeší klub s mými agenty. Nevím, co se stane v létě, ale určitě chci hrát pod trenérem Mourinhem,“ reagoval Dybala na možnou spekulaci, že by po této sezóně mohl opět měnit klubové barvy.