Novinky z tábora Rudých ďáblů: Za kolik prodat Maguirea, nový vlastník a seznam letních přání?

Novinky z tábora Rudých ďáblů: Za kolik prodat Maguirea, nový vlastník a seznam letních přání?

Aktuálně třetí tým tabulky tohoto ročníku Premier League se zdá být pod taktovkou nizozemského stratéga Erika ten Haga na správné cestě. Rudé ďábly však možná čeká mnohem více změn, než se ještě před několika měsíci zdálo. Odstartuje celý ten kolotoč uvolnění anglického obránce Harryho Maguirea a co bude následovat?

Tenhle nákup se nevydařil, přestože i během působení Harryho Maguirea na Old Trafford můžeme nalézt několik světlých okamžiků. V plánech Manchesteru United pro příští sezónu však již někdejší hvězda Leicesteru City nefiguruje, proto vše nasvědčuje tomu, že bude se ztrátou prodán. Podle Daily Mail by se částka mohla pohybovat okolo 40 milionů liber, což je polovina, za kterou by vykoupen od Lišek.

Jeden z nejbohatších mužů současnosti Elon Musk zřejmě neví co s penězi, proto se kolem něj rojí zvěsti o případných nákladních investicích. Sociální sítí Twitter to rozhodně neskončilo a podle britského deníku Mail má spadeno také na klub sídlící na Old Trafford. Současní majitele Glazerovi se nikterak netají chutí prodávat, ale zájemce musí předložit nabídku ve výši až šesti miliard eur. To by pro Muska nebyl žádný problém, ale ve hře jsou i další investoři, především pak z Kataru, USA, Asie či šejkové ze Saúdské Arábie.

Zimní nákupní horečka schvátila letos londýnskou Chelsea, v létě se pak očekává, že touto nemocí bude trpět Manchester United. Ten by rád získal nejen Paula Dybalu z AS Řím, ale předmětem zájmu má být podle Gazzetta dello Sport i Denzel Dumfries z Interu Milán či Dioga Costu z Porta. Vedení klubu se pak má také snažit domluvit s Bayernem Mnichov, aby se hostování Marcela Sabitzera změnilo v trvalý přestup.