Tajné dostaveníčko Al-Khelaifiho s Boehlym. Nejčastěji skloňovaným jménem měl být Neymar

Tajné dostaveníčko Al-Khelaifiho s Boehlym. Nejčastěji skloňovaným jménem měl být Neymar

Rozpadne se PSG prakticky celý útok? Zatímco Messi je spojován s přesunem za velkou louži do severoamerické MLS a Mbappé už by zase mohl mířit do španělské metropole, nečekaně může být na odchodu i brazilský reprezentační kapitán Neymar. A pořídit by si jej v létě chtěla londýnská Chelsea.

V úterý proběhla v Paříži před utkáním Ligy mistrů schůzka, na které měl tajné dostaveníčko prezident PSG Nasser Al-Khelaifi a majitel Blues Tedd Boehly. Nejčastěji skloňovaným jménem měl bý právě Neymar, který poté začal být spojován s letním odchodnem.

Paris Saint-Germain v úterý večer nezvládlo svůj boj na hrací ploše a v úvodním klání s Bayernem Mnichov padlo 0:1, na přestupovém trhu je vnímáno jako velký dravec, která umí draze nakoupit, ale i prodat.

Informaci o schůzce dvou mocných šéfů potvrdily francouzské zdroje Le Parisien a RMC Sport. Boehly si měl před svým protějškem také sypat popel na hlavu skrze administrativu Chelsea, která nedokázala poslední lednový den procesovat hostování Hakima Ziyecha právě do PSG.

Hlavním tématem měl být ale Nemar, proto vlastník Blues poptával možnosti a podmínky jeho možného letního přestupu na Stamford Bridge. Levné to nebude, navíc když má v Parku Princů platný kontrakt do roku 2027.