Pod Eiffelovkou si chtějí nasypat popel na hlavu. Kterému jménu to má pomoci zpět do Parku Princů?

Pod Eiffelovkou si chtějí nasypat popel na hlavu. Kterému jménu to má pomoci zpět do Parku Princů?

Francouzský gigant Paris Saint-Germain by mohl velmi brzy měnit trenérský post. Současný stratég Christophe Galtier upadl v nemilost po sérii nepřesvědčivých výsledků a bodových ztrát a vaz by mu mohl definitivně zlomit nezdar na půdě Bayernu Mnichov, což by znamenalo konce v aktuálním ročníku Ligy mistrů.

Adeptů na jeho post je hned několik a již delší dobu se skloňují například José Mourinho aktuálně působící v římském AS či Zinédine Zidane, který je na volné noze. O krok před nimi má být ale německý trenér Thomas Tuchel, který již s PSG zkušenosti má.

Podle deníku Evening Standard je vedení PSG připraveno posypat si hlavu popelem a někdejšího kouče znovu angažovat. Thomas Tuchel naposledy působil v londýnské Chelsea, kde jej po změně majitele a rozdílných vizích nahradil Graham Potter.

Vedení PSG je údajně připraveno přiznat chybu, že jej na Štědrý den v roce 2020 vyhodilo. O jeho služby je v Parku Princů znovu zájem a opětovnému spojení sil nahrává do karet i jiné složení současných vedoucích pracovníků.

Pozici sportovního ředitele vykonává aktuálně Luis Campos, nikoliv Leonardo, se kterým měl tehdy názorové neshody. Jméno Tuchela bylo spojováno i s Chelsea, fanoušci se dokonce dožadovali jeho návratu, ale s ohledem na nesoulad s aktuálním vedením se tato varianta jeví jako nepravděpodobná.

Modrič by rád pokračoval v Realu. Proč si podle Ancelottiho novou smlouvu zaslouží?