Všem sparťanům bych doporučil, aby nebyli moc v euforii, tvrdí exletenský asistent Saňák

Všem sparťanům bych doporučil, aby nebyli moc v euforii, tvrdí exletenský asistent Saňák

Do konce základní části FORTUNA:LIGY zbývá odehrát deset zápasů, s tím, že dalších pět soubojů následně nabídne nadstavba. Aktuálně je nejblíž k návratu na trůn Slavia, jež získala v předešlých dvaceti kolech o dva body více než Plzeň a o pět bodů více než Sparta.

Jak vše vidí současný olomoucký asistent Jiří Saňák? "Když jsem viděl, jak Slavia vstoupila do jara, říkal jsem si, že je to opět ta stará nepříjemná nechutná Slavia. Pak to v posledních zápasech trošku odešlo, ale jak znám Slavii, co tam je Jindřich Trpišovský, ta vždycky odpoví," uvedl v rámci interview pro sport.cz čtyřiačtyřicetiletý expert, podle nějž bude nadstavba pekelně zajímavá.

A co Sparta, v níž svého času asistoval Václavu Jílkovi, po jehož boku nyní opět pracuje na olomouckém Andrově stadionu? "Když člověk vidí tabulku, tak Sparta musí myslet na titul. Já bych určitě zařadil Spartu zpátky do boje o titul, ale jak to bylo vždycky, doporučil bych všem lidem, aby nebyli moc v euforii," krotil letenský optimismus posledních dnů a týdnů odborník, jehož by si prý Martin Svědík v budoucnu dokázal představit jako svého nástupce v Uherském Hradišti.

V jednadvacátém kole se Sparta představí ve Zlíně, Plzeň bude hostit Liberec a Slavia narazí na Slovácko. Jaké odstupy v tabulce asi budou v neděli odpoledne, až se Edenem rozezní závěrečný hvizd hlavního rozhodčího Szikszaye?