Chybí jim sebevědomí, říká o Liverpoolu bývalý reprezentant. Boj o místo v TOP 4 podle něj rozhodne i derby s United

Chybí jim sebevědomí, říká o Liverpoolu bývalý reprezentant. Boj o místo v TOP 4 podle něj rozhodne i derby s United

Navzdory další ztrátě má Liverpool podle Jamieho Redknappa pořád šanci dostat se do TOP čtyřky a opět nechybět ve slavné Lize mistrů. Naprosto zásadní podle něj budou nadcházející duely s Wolverhamptonem a Manchesterem United.

Liverpool v sobotu neodehrál na půdě Crystal Palace úplně špatný zápas a několikrát mohl rozhodnout, remíza 0:0 byla ale nakonec spravedlivá.

"Tohle je výkon, který bych od současného Liverpoolu čekal. Momentálně jsou hodně křehcí, chybí jim sebevědomí. Nehrají v klidu," říkal bývalý anglický reprezentant ve vysílaní televize Sky Sports.

Pro slavný klub to byla už třináctá ztráta v sezoně. Ze sedmého místa teď ztrácí na čtvrtý Tottenham, který drží poslední místo zajišťující Ligu mistrů, osmibodovou ztrátu.

Tu musí trenér Klopp a jeho svěřenci do konce sezony vymazat, budou to mít ale hodně těžké. A podle Redknappa je teď čekají dva naprosto zásadní souboje – s Wolverhamptonem a Manchesterem United.

"Sezona Liverpoolu se poveze s těmito zápasy. Když se na ně podíváte očima hráčů Liverpoolu, je jasné, že rozhodnou o zbytku sezony,“ myslí si Redknapp.

"Všechno se může otočit, když teď porazí Wolves a potom 5. března porazí Manchester United. Zničehonic se umístění v nejlepší čtyřce stane reálným cílem,“ dodal Redknapp.