Vyškov se zahraničního zbrojení nebojí. Kteří 3 nováčci ze Zambie, Ugandy a Francie se budou prát za druhý tým F:NL?

Vyškov se zahraničního zbrojení nebojí. Kteří 3 nováčci ze Zambie, Ugandy a Francie se budou prát za druhý tým F:NL?

Druhý tým druhé ligy MFK Vyškov, jehož kvality bude možno posoudit již tento týden ve čtvrtfinále MOL Cupu na půdě Slavie, pojal zbrojení před startem odvetné části F:NL velmi zodpovědně a v Drnovicích nebude možno v následujících týdnech spatřit pouze ostravského hosta Jakuba Fulneka.

Kádr ambiciózního trenéra Jana Trousila, kterému od startu roku pomáhá v realizačním týmu také Tomáš Hořava a jehož součástí již oproti podzimu nebude čtyřlístek Adama Fofana, Ismael Dao, Dani Lual a Williams Grant, se totiž v posledních dnech rozrostl o trio cizinců ze Zambie, Ugandy a Francie.

O koho jde a na jakých postech se nejvýše postavený moravský tým soutěže posílil?

Musa Ramathan

Celek, který zahájí druholigové jaro první březnový víkend na hřišti Táborska, je nově bohatší o urostlého obránce Musu Ramathana, u nějž svítí na specializovaném serveru transfermarkt.com tržní cena 600 tisíc korun.

Jednadvacetiletý mladík má za sebou působení jak v nižších zámořských soutěžích, tak v národním týmu Ugandy, za který se mu povedlo v loňském roce i skórovat.

Stoper dorazil do Vyškova z rezervy FC Cincinnati, která hraje MLS Next Pro. Na áčko kouče Pata Noonana to nebylo, ale třeba mu to vyjde právě ve strukturách MFK.